2024 Tanıtım Günleri Başlıyor...
2024 Tanıtım Günleri
Merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını öğrenmek için sizleri tanıtım günlerimize bekliyoruz.
2024 Fakülte Mezuniyet Törenimiz
2024 Tören Takvimi için tıklayın
Harekete Geç
HATAY DESTEK MERKEZİNDE SOSYAL SORUMLULUK ETKİNLİĞİ
27-31 Aralık 2023 tarihinde Depremden en çok etkilenen şehirlerimizden biri olan Hatay Belen’de Destek Merkezlerinde kadın-çocuklarla egzersiz etkinlikleri yapılmıştır. Öğrencilerimize ve destek olan gönlüllülere teşekkür ederim. Prof.Dr. Özlem Ülger Dekan
Lisans öğrencilerimizin 7. Ulusal El rehabilitasyonu Kongresi Sözlü Bildiri Sunmuşlardır. Kendilerini tebrik ediyoruz...
Patent yarışmasında akademisyenlerimize ödül
Kardeş Okul Projemiz
Mardin Midyat’ta kardeş okul seçen öğrenciler belli aralıklarla okulun ihtiyaçlarına yönelik projeler gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda, 20-23 Nisan 2023 tarihinde üniversite sınavında tercih yapacak öğrencilere, fizyoterapistlik mesleği ve bölüm tanıtımı yapıldı. İhtiyacı olan öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçları karşılandı. Katılım sağlayan ve bu sosyal sorumluluk projesini yürüten öğrencilerimize teşekkür ederim. Prof.Dr. Özlem Ülger Dekan
KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Öğrencilerimiz tarafından 8 Mart 2023 tarihinde, Dünya Kadınlar günü için ‘’ Güç Bizde ‘’ projesi ile kadın ve kadın beyanlı bireyler için mor bileklikler yapılmıştır. Farkındalık oluşmasına katkı sağlayan bu sosyal sorumluluk etkinliği için öğrencilerimize teşekkür ederim.
Afet Eylem Planı
MENTAP
Engelli ve yaşlılara bakım verenler için ruh sağlığı ve sağlık eğitimi
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni, 18 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda 60 Yıl
Öğrenci Kılavuzu
Fakültemizin Lisans Öğrenci kılavuzu yayınlanmıştır.
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni

Fakültemiz lisans programı Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği(SABAK) tarafından 19.03.2021 - 30.09.2026 tarihleri için 5 yıllık akreditasyon almaya hak kazanmıştır.

Belge Takdim Töreni, 18.11.2021 tarihinde; Rektörümüz, Prof. Dr. M. Cahit Güran, SABAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Dr. Öğr. Üyesi Şulenur Yıldız tarafından sunulan programımız açılış konuşmaları ile başlamış, SABAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerinin akreditasyon belgesini takdim etmeleriyle sona ermiştir.

Akreditasyon sürecinde özverili çalışmalarından dolayı akademik ve idari personelimize, aktif katılım gösteren öğrencilerimize, süreçlerimizi destekleyen paydaşlarımıza, SABAK Değerlendirme Takımına ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz. Kalite güvencesi sistemi kapsamında, program akreditasyon sürecinde liderliği ve desteği için Rektörümüz Prof. Dr. M. Cahit Güran'a ve Üniversite Üst Yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

Hayal gücümüzün yanında, akademik becerilerimiz ve ekip anlayışı ile,

çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ve paydaşlarımızın desteği ile,

başarı elde etme kültürünü geliştirebilmemize katkı sağlayacak akreditasyon sürecinin sorumluluğu ile,

"Daha ileriye en iyiye..."