Patent yarışmasında akademisyenlerimize ödül
Teknofest'te Fakültemiz
Afet Eylem Planı
Prof. Dr. Kadriye Armutlu hocamızı kaybettik...
Fakültemizin kıymetli Hocası Prof. Dr. Kadriye Armutlu Hocamız vefat etmiştir.
Lisansüstü eğitim programlarımız
YÖK'ten yeni açılan programlarımız ile birlikte daha da güçlenen lisansüstü eğitim programlarımızın başvuru tarihleri 19 Aralık - 27 Ocaktır. Kaçırmayın...
Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Sibel Aksu Yıldırım'a Ödül
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Sibel Aksu Yıldırım International Women’s Forum Türkiye (IWF Türkiye) tarafından "Karar Mekanizmalarında Başarılı 100 Kadın Lider Ödülü” ne layık görüldü.
Beyaz Önlük Giyme Töreni
Beyaz Önlük Giyme Törenimiz 12 Aralık 2022 tarhinde gerçekleştirilmiştir. Öğrencilerimizi kutlar ve başarılar dileriz.
2022 Yılı Mezuniyet Töreni
Hacettepe Üniversitesi FTR Fakültesi mezunlarını uğurladı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni, Sıhhiye Yerleşkesi Açık Hava Tiyatrosunda yapıldı. Yoğun bir öğrenim sürecinin ardından öğrencilerimiz diploma aldı. Öğrencilerin coşkuyla keplerini havaya fırlattığı törenden karelere devamına tıklayrak ulaşabilirsiniz.
MENTAP
Engelli ve yaşlılara bakım verenler için ruh sağlığı ve sağlık eğitimi
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni, 18 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda 60 Yıl
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni

Fakültemiz lisans programı Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği(SABAK) tarafından 19.03.2021 - 30.09.2026 tarihleri için 5 yıllık akreditasyon almaya hak kazanmıştır.

Belge Takdim Töreni, 18.11.2021 tarihinde; Rektörümüz, Prof. Dr. M. Cahit Güran, SABAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Dr. Öğr. Üyesi Şulenur Yıldız tarafından sunulan programımız açılış konuşmaları ile başlamış, SABAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerinin akreditasyon belgesini takdim etmeleriyle sona ermiştir.

Akreditasyon sürecinde özverili çalışmalarından dolayı akademik ve idari personelimize, aktif katılım gösteren öğrencilerimize, süreçlerimizi destekleyen paydaşlarımıza, SABAK Değerlendirme Takımına ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz. Kalite güvencesi sistemi kapsamında, program akreditasyon sürecinde liderliği ve desteği için Rektörümüz Prof. Dr. M. Cahit Güran'a ve Üniversite Üst Yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

Hayal gücümüzün yanında, akademik becerilerimiz ve ekip anlayışı ile,

çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ve paydaşlarımızın desteği ile,

başarı elde etme kültürünü geliştirebilmemize katkı sağlayacak akreditasyon sürecinin sorumluluğu ile,

"Daha ileriye en iyiye..."