Prof. Dr. F. Gül Yazıcıoğlu ’nun Emeklilik Töreni
Lisans öğrencilerimizin 7. Ulusal El rehabilitasyonu Kongresi Sözlü Bildiri Sunmuşlardır. Kendilerini tebrik ediyoruz...
Patent yarışmasında akademisyenlerimize ödül
Teknofest'te Fakültemiz
MENTAP
Engelli ve yaşlılara bakım verenler için ruh sağlığı ve sağlık eğitimi
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni, 18 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda 60 Yıl
Mezuniyet Töreni

Fakültemizin 2019-2020 ve 2020-2021 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreninin provası 8 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10:00-11:00 arasında, mezuniyet töreni ise aynı gün saat 13.00-15.00 arasında yapılacaktır. Mezuniyet törenine katılacak öğrencilerin provaya katılması gerekmektedir. Törene, Covid-19 aşı programına dahil olan ve ikinci doz aşısını törenin yapılacağı tarihten en az 15 gün önce yaptırmış ya da törenden önceki 48 saat içerisinde yaptırılmış PCR negatif testini beyan edebilen mezunlarımız ile aynı şartlara sahip en fazla 2 (iki) yakını katılabilecektir. Tören alanına girişte yukarıdaki kontroller ve HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Tören; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilecektir. Mezuniyet töreninde kullanılmak üzere kep ve cübbeler fakülteden teslim alınacaktır. Tören sonrası aynı günü alanda bulunacak olan SKS standına cübbeler teslim edilebilecektir; cübbelerin en geç 2-3 gün içerisinde teslim edilmesi gerekmektedir. Kep ve cübbelerin alınabilmesi için detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır:

  • Cübbeyi satın almak isteyen öğrenciler SKS Daire Başkanlığı/Hacettepe Store yönlendirilerek satın alınması sağlanacaktır.

  • Cübbeyi sadece mezuniyet töreninde kullanacak olan öğrencilerimizin SKS Daire Başkanlığının vermiş olduğu hesap numarasına 70 TL yatırıp, dekontunu Fakülte Sekreterliğine ibraz ettikten sonra cübbesini teslim alacak. 2-3 gün gibi bir süre içinde teslim edecektir.

  • Tören sonrasında cübbesini teslim eden öğrenciler için Fakülte’nin hazırlayacağı liste kısa süre içerisinde SKS Dairesi Başkanlığına iletildikten sonra iade gerçekleştirilecektir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi Dekanlığı