Seni bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada...Peki ya sen?
2022 Yılı Mezuniyet Töreni
Hacettepe Üniversitesi FTR Fakültesi mezunlarını uğurladı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni, Sıhhiye Yerleşkesi Açık Hava Tiyatrosunda yapıldı. Yoğun bir öğrenim sürecinin ardından öğrencilerimiz diploma aldı. Öğrencilerin coşkuyla keplerini havaya fırlattığı törenden karelere devamına tıklayrak ulaşabilirsiniz.
Beyaz Önlük Giyme Töreni
Beyaz Önlük Giyme Törenimiz 8 Kasım 2021 tarhinde yapılmıştır. Öğrencilerimizi kutlar ve başarılar dileriz.
Mezuniyet Töreni
2020-21 Mezunlarımızı 8 Eylül 2021 tarihinde yapılan törenle uğurladık.
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni, 18 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
MENTAP
Engelli ve yaşlılara bakım verenler için ruh sağlığı ve sağlık eğitimi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda 60 Yıl
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni

Fakültemiz lisans programı Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği(SABAK) tarafından 19.03.2021 - 30.09.2026 tarihleri için 5 yıllık akreditasyon almaya hak kazanmıştır.

Belge Takdim Töreni, 18.11.2021 tarihinde; Rektörümüz, Prof. Dr. M. Cahit Güran, SABAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Dr. Öğr. Üyesi Şulenur Yıldız tarafından sunulan programımız açılış konuşmaları ile başlamış, SABAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerinin akreditasyon belgesini takdim etmeleriyle sona ermiştir.

Akreditasyon sürecinde özverili çalışmalarından dolayı akademik ve idari personelimize, aktif katılım gösteren öğrencilerimize, süreçlerimizi destekleyen paydaşlarımıza, SABAK Değerlendirme Takımına ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz. Kalite güvencesi sistemi kapsamında, program akreditasyon sürecinde liderliği ve desteği için Rektörümüz Prof. Dr. M. Cahit Güran'a ve Üniversite Üst Yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

Hayal gücümüzün yanında, akademik becerilerimiz ve ekip anlayışı ile,

çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ve paydaşlarımızın desteği ile,

başarı elde etme kültürünü geliştirebilmemize katkı sağlayacak akreditasyon sürecinin sorumluluğu ile,

"Daha ileriye en iyiye..."