Seni bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada...Peki ya sen?
2022 Yılı Mezuniyet Töreni
Hacettepe Üniversitesi FTR Fakültesi mezunlarını uğurladı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni, Sıhhiye Yerleşkesi Açık Hava Tiyatrosunda yapıldı. Yoğun bir öğrenim sürecinin ardından öğrencilerimiz diploma aldı. Öğrencilerin coşkuyla keplerini havaya fırlattığı törenden karelere devamına tıklayrak ulaşabilirsiniz.
Beyaz Önlük Giyme Töreni
Beyaz Önlük Giyme Törenimiz 8 Kasım 2021 tarhinde yapılmıştır. Öğrencilerimizi kutlar ve başarılar dileriz.
Mezuniyet Töreni
2020-21 Mezunlarımızı 8 Eylül 2021 tarihinde yapılan törenle uğurladık.
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni
SABAK Akreditasyon Belgesi Takdim Töreni, 18 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
MENTAP
Engelli ve yaşlılara bakım verenler için ruh sağlığı ve sağlık eğitimi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda 60 Yıl
Komisyonlar

Lisans Eğitim Komisyonu – Under Graduate Education Commission

  • Özlem Ülger(Başkan)

  • Sibel Aksu Yıldırım

  • İrem Düzgün

  • Muhammed Kılınç (Dönem 4 koordinatörlüğü)

  • Türkan Akbayrak (Dönem 2 koordinatörü)

  • Filiz Can (Dönem 3 koordinatörü)

  • Akmer Mutlu (Dönem 1 koordinatörü)

  • Ebru Çalık Kütükçü

  • Vesile Yıldız Kabak

  • Kıvanç Delioğlu

  • Numan Bulut

  • Emine Tutku Baykal (Öğrenci Temsilcisi)

Komisyon Yönergesi


Lisansüstü Eğitim Komisyonu - Graduate Education Commission
 

  • Özlem Ülger(Başkan)

  • İrem Düzgün

  • Muhammed Kılınç

  • Gül Yazıcıoğlu

  • Tüzün Fırat

  • Deniz İnal İnce

  • Volga Bayrakcı Tunay

  • Öznur Yılmaz

  • Özge Onursal (Öğrenci Temsilcisi)

Komisyon Yönergesi


Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci Temsilcisi- Graduate Representative

  • Utku Berberoğlu

 


Birim Kalite Komisyonu-Quality Commission

  • Özlem Ülger

  • Sibel Aksu Yıldırım

  • Semra Topuz(Başkan)

  • Melda Sağlam

  • İrem Düzgün

  • Selen Serel ARSLAN

  • Sevil BİLGİN

  • Fatma Ayvat

  • Fakülte Sekreteri

  • Öğrenci Temsilcisi (Müzeyyen Öz)

  • Beyza Nur Uçar

  • Alihan Işık (Öğrenci Temsilcisi)

 


Akreditasyon Komisyonu-Accreditation Commission

  • Volga Bayrakcı Tunay (Başkan)

  • Öznur Yılmaz

  • Zafer Erden

  • Selen Serel Arslan

  • Yasemin Özel

  • Dilara Onan

  • Fatma Ayvat

  • Gamze Arın

  • Aleyna Yiğit (Öğrenci Temsilcisi)

 


Stratejik Planlama Komisyonu – Strategic Planing Commission

  • Sevil Bilgin(Başkan)

  • Pınar Kısacık

  • Barış Çetin

  • Elif Kırdı

  • Müzeyyen Öz

  • Gülbala Nakip

  • Yusuf Topal

  • Melike Laçinkaya (Öğrenci Temsilcisi)

Komisyon Yönergesi


Yatay Geçiş ve Denklik Komisyonu – Equivalence Commission

  •  Ayşe Livanelioğlu (Başkan)
  •  Nezire Köse
  •  Elif Turgut
  •  Ebru Çalık Kütükcü
  •  Aynur Demirel
  • Pınar Kısacık
  • Görkem Yenihayat (Öğrenci Temsilcisi)

Komisyon Yönergesi


Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu – Academic Incentive Commission

  • Özlem Ülger

  • Muhammed Kılınç(Başkan)

  • Mintaze Kerem Günel(en yüksek puan kont.)

  • Numan Demir (en yüksek puan kont.)

  • Gülcan Harput (en yüksek puan kont.)

  • Selen Serel Aslan (en yüksek puan kont.)

  • Özge Kanat (Öğrenci Temsilcisi)

 

 

Mezun İzleme Komisyonu-Graduated Tracking Commission

  • Öznur Tunca Yılmaz (Başkan)

  • Kadriye Armutlu

  • İrem Düzgün

  • Melda Sağlam

  • Çiğdem Ayhan Kuru

  • Gözde Yağcı

  • Haluk Tekerlek

  • Bilge Nur Yardımcı

  • Barış Çetin

  • Ceyda Sevinç

  • Hilal Kılıç (Öğrenci Temsilcisi)

Komisyon Yönergesi

 


Fakülte Tanıtım Komisyonu- Communication and Promotion Commission

  • Edibe Ünal (Başkan)

  • Serap Özgül

  • Ceren Gürşen

  • Yeliz Salcı

  • Hatice Çetin

  • Taha İbrahim Yıldız

  • Esra Ateş Numanoğlu

  • Ecem Karanfil

  • Seda Namaldı

  • Sibel Bozgeyik

  • Kübra Seyhan

  • Fatmanur Kongur (Öğrenci Temsilcisi)

 

 


Hasta ve Çalışan Güvenliği Komisyonu – Patient and Work Safety Commission

  • Nezire Köse

  • Ahmet Pürgü

  • Yaşar Enç

  • Mustafa Albayrak

  • Şenay Nur Gökşen (Öğrenci Temsilcisi)

 


BM 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Komisyonu-BM 2030 Sustainable Development Goals Commission

  • Fatih Erbahçeci(Başkan)

  • İrem Düzgün

  • İpek Gürbüz

  • Aynur Demirel

  • Arzu Demircioğlu

  • Selenay Aydın (Öğrenci Temsilcisi)

 


Spor Şenliği Komisyonu

  • İrem Düzgün(Başkan)

  • Muhammed Kılınç

  • Ender Ayvat

  • Ali İmran Yalçın

  • Melda Can (Öğrenci Temsilcisi)

 


Sosyal Medya Komisyonu

  • Gülcan Harput(Başkan)

  • Utku Berberoğlu

  • Özgün Uysal

  • Fırat Tan

  • Nalan Demirel

  • Hamide Aybenay Başıbüyük (Öğrenci Temsilcisi)

 


AR-GE ve Inovasyon Komisyonu

  • Muhammed Kılınç(Başkan)
  • Semra Topuz
  • Ali İmran Yalçın
  • Mert Doğan
  • Şulenur Yıldız
  • Özgün Uysal
  • Cemil Özal
  • Aysu Kahraman
  • Neris Bilgen Kureş (Öğrenci Temsilcisi)

 


FTR Fakülte Dergisi Komisyonu

  • Özlem Ülger
  • İrem Düzgün
  • Muhammed Kılınç
  • Gülcan Harput
  • Hande Güney
  • İpek Gürbüz
  • Selen Serel Aslan
  • Ceren Gürşen
  • Kıvanç Delioğlu
  • Taha Yıldız
  • Dilara Kara
  • Gülşah Sütçü
  • Halide Aydemir (Öğrenci Temsilcisi)

 


WCPT- Akreditasyon Komisyonu

  • F.Gül Yazıcıoğlu(Başkan)
  • Deniz İnal İnce
  • Muhammed Kılınç
  • Çiğdem Ayhan Kuru
  • İpek Gürbüz
  • Elif Turgut
  • Gözde Yağcı
  • Esra Dülger
  • Asude Arık
  • Pınar Tosun (Öğrenci Temsilcisi)

 


Öğrenci Etkinlik Planlama Komisyonu

  • Muhammed Kılınç(Başkan)
  • Zilan Bazancir Apaydın
  • Doğan Porsnok
  • Esra Üzelpasacı
  • Ege Nur Atabey
  • Merve Sarıipek
  • Aybüke Fanuscu
  • Ece Naz Sarıçam (Öğrenci Temsilcisi)